Yerfıstığı ezmesi & Reçel
İşte çocuklarınızın bayılacağı, sağlıklı bir atıştırma! Soğutmaya gerek olmayan bu besinlerin yapması da 2 dakikanızı almayacak.

Humus
Ekmeğin içine koyun, krakerin yanında, sebzenin yanında yedirin…Humus zor zamanlarınız için sağlıklı ve basit bir seçim olacak. Hava geçirmez bir kap ve bir kaşık ile evden çıkmaya hazırlanın.

Muz & Elma & Portakal
Muz, minikler için en hünerli besinlerden birisi. Soymak için bıçağa ihtiyacınız yoktur, her türlü halde yavrunuza güven içinde yedirebilirsiniz. Hem de faydası saymakla bitmez. çantanıza atın ve evden çıkın. (Bu elma ve portakal için de geçerli, yanınızda onları soymak için bir bıçak varsa onları da çantanıza atın!)

Organik Barlar
Tümü %100 organik olan, hurma, hurma suyu, süt proteini, peynir 6 suyu proteini, kakao kitlesi, kakao, kuruyemiş içeren ve süpermarketlerde satılan barları yavrunuza güven içinde yedirebilirsiniz.

Yoğurt
eğer koyacak sıkı bir kabınız varsa, inanınki en kolay hazırlanan ve en sıhhatli yiyecek bu.

Tuzsuz Dil peyniri
Çoğu çocuk penyire bayılır. çantanızdaki galetayle birlikte yedirin, bu sıhhatli peynire bayılacaktır!

Elma püresi
Elmanın faydalarını saymamıza gerek bulunmamakta. Elma püresi ise yavrunuz için hem pratik yenebilir, hem de seveceği bir besin olacak. Soğuk şekilde muhafaza etmenize de gerek yok. O zaman atın çantaya!

Comments are closed.