“Bakışlarla, konuşmalarla davranışlarla aşkımı göstermeyi çok severim”

“Aşk her koşulda sevmek, saygı duymak ve uyandığımda onu yanımda görmektir”

Onlar Ankara’nın tanınmış ve sevilen simaları… MAG Şubat sayısı için objektifler karşısına geçen Ruşa-Mustafa Acar ve Seher -Sertaç Nigiz çifti aşk ile evliliğin sırlarına dair detayları paylaştı.

Ruşa Acar “Bence aşk, dünyanın en özel ve en güçlü duygularından biri… Bakışlarla konuşmalarla ve davranışlarla aşkımı göstermeyi çok severim…”

Seher Nigiz “Sertaç beni gördüğünde ‘İşte benim evleneceğim kadın’ demiş. Bir ay sonra çıkmaya başladık. 28 yıllık evliyiz”

Ankara cemiyet hayatının tanınmış simaları objektif karşısına geçti. Aşk ve evliliklerine dair samimi açıklamalarda bulunan Ruşa Mustafa Acar çifti, ortak arkadaşlarının olduğu bir ortamda tanıştıklarını anlattı. Seher- Sertaç Nigiz çifti ise Sevgililer Günü’nün anlamına ilişkin şunları söyledi: “Aslında bizim için her gün Sevgililer Günü. Sevmek sevilmek için illa öze bir gün olmamalı.”

Özge Ulusoy ve Raşit Bağzıbağlı’nın kapak yıldızı olduğu MAG Şubat sayısı, Sevgililer Günü özel içeriğinde; Nihan Aslı- Murat Aygen, Doğuş-Begüm Çabakçor, Talat Abdik- İpek Ayaydın, Mehmet Hasan Karamehmet- Nevşah Fidan, Almila- Ali Doğan, Aslıhan-Kaan Bezcier ve Olgun-Berrin Zorlu çiflerini özel çekimleri ve samimi röportajları ile sayfalarında ağırlıyor.

Comments are closed.