Bu yaz, güneşte ağarmış denimin, retro tişört ve pantolonların, bütün gece süren havuz partilerinin ve görkemli paten kültürünün altın çağı olan efsanevi Yetmişler Batı Yakası görünümünden ilham aldık. 70’lerin zamansız fakat bir o kadar nostaljik unsurlarını kullanarak yaza %100 hazır bir koleksiyon ortaya çıkardık. Lee® İlkbahar Yaz 2017’ye hoş geldiniz.

Lee® SS17’nin merkezinde yaza yakışır kumaşlar ve şaşırtıcı dokular yer alıyor. Ferah, canlı renkler, yumuşak melanj kumaşlar ve kareli pastel desenler Lee® SS17’ye tatil havası katarken; güçlü siyah ve beyaz parçalar koleksiyona modern, şehirli bir nitelik ekliyor.

Standart ve sevimli crop pantolonlar sahnenin ortasında yerini alıyor. Seksi, vücudu saran Lee® Skinny Flare, Skinny Bootcut kesimi ve koleksiyonu özetleyen skinny Lee® Bib Flare standart pantolonlar arasında öne çıkıyor. Ayak bileğini açıkta bırakan Cropped Bootcut yaz için mükemmel bir kesim olma özelliği taşıyor. Bu ürünlere yeni kusursuz slim kesim Lee® Elly, cazibe verici denim etek ve yeni Boyfriend şortu eşlik ediyor.

Denim bu sezon üç ana grupta toplanıyor: Retro Blues zengin indigo ve canlı, parlak denim tonlarını nostaljik bir his uyandıran gerçek dokuyla kullanıyor. Dağınık kumaşlara yeni dokunmuş hissi katan Urban Blacks temiz, derin ve koyu tonlarıyla çeşitlilik gösteriyor. Son olarak, Powder Blues skinny ve geniş bacak kesimlerinde hafif kumaşları daha esnek şekilde ve soluk mavi tonlarıyla kullanıyor.

Reglan kollu, bol, modern crop kesimli tişörtler, beyzboldan ilham alınarak tasarlanmış kazak ve ceketler, retro çizgiler, palmiye ağacı baskıları, parıltılı pullu kumaşlar koleksiyonda yerini alıyor. Birbiriyle uyumlu, iki renkli kare desenle tasarlanmış gömlekler, ılık havalarda giyilmek üzere denim pantolonla şık bir kombin oluşturuyor.

Birçok farklı seçenekten oluşan Lee® Kadın İlkbahar Yaz 2017, 1970’lerin yaza hazır, neşeli Batı Yakası gençliğini yeni ve modern bir görünümle birleştiriyor. Renkli, retro modellerle ve şımartıcı kesimlerle dolu, hafif, el işi denimle hazırlanmış bu tasarımları üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.