8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İlham veren kadın yıldızlara yakın olma fırsatı
Madame Tussauds İstanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı ve ilham veren yıldızlarıyla bir araya gelmek isteyen kadınlara 8, 9 ve 10 Mart günleri yüzde 50 indirim sunuyor. Kampanya, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve SEA LIFE Akvaryum’da da geçerli.

 

Dünyanın en ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, kısa süre önce İstiklal Caddesi üzerinde yer alan Grand Pera binasının ilk iki katında 2 bin metrekarelik bir alanda açılan dünyadaki 21. merkezinde ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Açılışının hemen ardından ziyaretçilerin ilgi odağı haline gelen Madame Tussauds, tarih, kültür sanat, bilim, spor ve eğlence alanlarında 55 ünlü ismin balmumu figürlerine ev sahipliği yapıyor. Bunlar arasında bulundukları alanda başarılarıyla öne çıkan , kendi alanının yıldızı başarılı kadınların da figür de bulunuyor.

Hayran oldukları yıldızların birebir figürlerini yakından görmek, onlara dokunmak, sarılmak isteyen her yaştan kadın, Dünya Kadınlar Günü kapsamında 8, 9 ve 10 Mart günleri gişeden alacakları biletlerde yüzde 50 indirimden yararlanabiliyor. Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadınlara hoş vakit geçirecekleri alternatifler sunmayı hedefleyen kampanyaya özel yüzde 50 indirim LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve SEA LIFE Akvaryum’da da geçerli olacak.

Madame Tussauds İstanbul’u ziyaret eden kadınlar, Türkiye’nin ilk askeri kadın pilotu Sabiha Gökçen’le birlikte aynı uçakta poz verme; zarafeti ve tarzıyla hala dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan Audrey Hepburn ile aynı masaya oturma şansına sahip oluyor. Merkezde öne çıkan kadın figürler arasında komedi sinemasının en önde gelen isimlerinden Adile Naşit, 250 yıllık bir markanın kurucusu , sanatçı yanı kadar yarattığı konsepte ile aynı zamanda başarılı bir iş kadını olan Madame Marie Tussauds, sosyal sorumluluk çalışmalarıyla öne çıkan Oscar ödüllü oyuncu Angelina Jolie, Hollywood’un değişmeyen yıldızı Marilyn Monroe yer alıyor.

Madame Tussauds İstanbul’u ziyaret edenler aynı zamanda müziklerinin yanı sıra tarzları ve kişilikleriyle de milyonlarca kadını peşlerinden sürükleyen Madonna, Lady Gaga, Beyonce, Rihanna; başarılı sporcular Maria Yuryevna Sharapova, serbest dalışta dünya rekorları kıran Yasemin Dalkılıç, günümüzün en beğenilen oyuncularından Beren Saat, Türk sinema ve tiyatro dünyasının en başarılı komedi sanatçısı Demet Akbağ, Hollywood yıldızlarından Jennifer Lawrence, Julia Roberts ile tasarımcı ve moda ikonu Victoria Beckham’ın balmumu figürleri ile eğlenceli ve unutulmayacak bir deneyim yaşayacaklar.