Amway’in kozmetik ve cilt bakım markası Artistry’nin makyaj fırçaları yenilendi. Yüzün tüm kıvrımları dikkate alınarak tasarlanan ve özel malzemelerden üretilen yeni fırça setiyle profesyonel dokunuşları yüzünüzde belirgin biçimde hissetmeniz mümkün
Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway’in kozmetik ve cilt bakım markası Artistry, makyaj fırçası setini yeniledi. Özel malzemeden üretilen set kullanıcıların makyaj yeteneğini açığa çıkartmasına fırsat verecek. Yüzün farklı bölgeleri için tasarlanan, yedi üründen oluşan, şık ve kullanışlı çantasıyla dikkat çeken fırçalar; küçük dokunuşlarla fark yaratan çarpıcı ve hızlı makyaj için ideal bir set.

Artistry’nin yenilenen pudra fırçası toz pudranın doğru kullanılmasını sağlarken, allık fırçası yanakları eşit oranda renklendiriyor. Sıvı fondöten fırçası farklı fondöten çeşitlerinin yüzde düzgün ve dengeli şekilde yayılmasına yardımcı olurken, gölgeleme fırçası ve çift uçlu kaş fırçası da göz makyajında harikalar yaratıyor. Koruyucu kapaklı dudak fırçaları ise gün içinde rujunu tazelemek isteyenler için özel tasarlandı.