Avustralyalı giyim markası Forever New’in Sports Luxe koleksiyonunda hayat bulan soluk pembeden canlı maviye uzanan renkler ile kadınlar sezonun en güçlü trendlerini keşfetmeye hazırlanıyor. İlkbaharın gelişini müjdeleyen renkler, çiçek desenleri ve zarif çizgilerle birlikte moda tutkunlarına kusursuz bir görünüm kazandırıyor.

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, baharı müjdeleyen koleksiyonu Sports Luxe ile kadınları sezonun en trend renk gruplarını keşfetmeye davet ediyor.

Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New, ilkbaharın gelişini müjdeleyen Sports Luxe’ta, renk çeşitliliğini, çiçek desenleri ve zarif çizgilerle harmanlıyor. Serin havaları ısıtıp bahar günlerini hareketlendiren soluk pembe, sakin ve dingin pastel mavi ve canlı mavi tonları, moda tutkunlarının zarif silüetlerini ortaya çıkarıyor.

İddialı ve sofistike kırmızı

Tüm zamanların en iddialı rengi kırmızı, bu sezon Forever New ile çok daha güçlü ve tutkulu bir duruş sergiliyor. Dokunduğu her parçada kendini hemen fark ettiren kırmızı, aşkı ve şansı yansıtan özelliği ve yüksek enerjisiyle kombinlerdeki yerini alıyor.

Biraz da masumiyet: Sezonun rengi soluk pembe

2017 İlkbahar / Yaz sezonunda kıyafet ve aksesuarlarda sıklıkla karşımıza çıkacak olan soluk pembe, romantik detaylar ve kusursuz dokularla buluşarak masumiyet ve saflık etkisini katlıyor. Pudra ve nötr pembe tonlarıyla kadınlar baharı huzurla karşılıyor.

Güçlü şehirli kadınların rengi mavi

Doğallık ve yumuşaklığı temsil eden mavi tonları da, yeni sezon Forever New koleksiyonlarında gücünü hissettiriyor. Soluk maviler, bütünleştiği tasarımlarda taze ve canlı bir etki oluşturuyor. Elbiselerde ve üst giyim gruplarında kullanıldığında asil bir zarafet vaat eden bu ton, aksesuarlara da ışıltı katıyor. Mavinin daha canlı bir tonu olan lapis ise güneşli bahar günlerinde mükemmel bir etki bırakıyor. Güçlü ve kendine güvenen şehirli kadınları temsil eden lapis mavi, özellikle sezonun bir diğer trendi düşük omuzlu parçalar ile eşsiz bir uyum yakalayarak modaseverlerin tüm havasını değiştiriyor.