Koroplast, eğlenceli ve hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen platformu www.hayatikolaylastirir.com’da, tüketicilere, Türkiye’nin 1* numaralı pişirme kağıdı ile ilgili neler yapılabilecekleri konusunda öneriler sunuyor.

35 yıldır tüketicisi için yalnızca ürün değil hayatı kolaylaştıracak fikirler ve deneyimler de sunan Koroplast, pişirme kağıdının farklı kullanım alanları ile ilgili hazırladığı videosunu takipçileriyle buluşturuyor.

Türkiye’de kendi kategorisinde tek Helal Sertifikalı ürünlere sahip Koroplast’ın, Türkiye’nin 1 numarası olan hazır kesilmiş pişirme kağıdıyla kokusuz yağsız tavada hamsi pişirebilir, keklerin yapışmasını önlemek için kullanabilir ve değişik süslemeler yapabilirsiniz. Ayrıca pişirme kağıdını pişirme kalıbı olarak kullanılabileceğiz ve mutfak aletlerinizin temiz kalmasını sağlayabileceğiniz pratik yöntemleri de platformda bulabilirsiniz.

Koroplast Pişirme Kağıdı Ekim 2015- Eylül 2016 tarihleri arasında Nielsen raporlamasına göre indirim marketleri dahil Türkiye pazarında ciro bazında pazardaki en yüksek satış değerlerine sahiptir.

Koroplast Hakkında:

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten, Türkiye’nin kendi kategorisinde tek Helal Sertifikalı ürünlerine sahip markası Koroplast, Türk tüketicisini 80’li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kağıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 35 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.