Ünlü kadınların katılacağı keyifli sohbetler Point Bornova’ da!
Düzenlediği avantajlı kampanyalar ve eğlenceli aktivitelerle İzmirlilere farklı bir deneyim yaşatan Point Bornova, 8 Mart Dünya Kadınları Günü kapsamında düzenleyeceği etkinliklerle ziyaretçilerine dopdolu bir program sunuyor. Ekranların sevilen yüzü Derya Baykal, ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Taylan Kümeli, astrolog ve oyuncu Hande Kazanova ile bitki bilimi ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya, dört farklı etkinlikte Point Bornova ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunacak.

JLL Türkiye tarafından yönetilen, avantajlı kampanyalar ve eğlenceli aktivitelerle İzmirlilerin uğrak noktası olan Point Bornova, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında birbirinden eğlenceli ve keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ünlü astrolog ve oyuncu Hande Kazanova, 8 Mart Çarşamba günü saat 15.00’ de astroloji, burçlar, yıldızlar ve ilişkilere dair eğlence dolu bir söyleşi düzenleyecek. Point Bornova ziyaretçilerinden gelecek soruları cevaplayacak Kazanova, astroloji ve burç yorumlarıyla 2017’yi anlatacak.

Bitki bilimi ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya ise doğal yollarla güzelleşmenin ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın sırlarını 9 Mart Perşembe günü saat 15.00’ de kadınlara özel gerçekleştirilecek söyleşide Point Bornova ziyaretçileriyle paylaşacak. Dumankaya ayrıca kadınların evlerinde kolaylıkla uygulayabileceği tariflerle hem doğal hem de para harcamadan nasıl güzelleşeceklerini anlatacak.

Taylan Kümeli’den sağlıklı kalmanın sırları

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri 10 Mart Cuma günü de sürecek. Saat 15.00’de ünlü diyetisyen ve beslenme uzmanı Taylan Kümeli, sağlıklı ve zinde kalabilmenin sırlarını Point Bornova ziyaretçileriyle paylaşacak.

11 Mart Cumartesi günü saat 15.00’de ise ekranların sevilen yüzü Derya Baykal, keyifli bir söyleşinin yanı sıra atölye çalışması düzenleyecek. El işlerinden yemek tariflerine, dekorasyondan yaşam ve sağlığa kadar birçok konunun konuşulacağı söyleşi, hafta sonunu dolu dolu geçirmek isteyenleri bekliyor.

Bu ücretsiz etkinliklere katılmak isteyen tüm İzmirliler Point Bornova’ya davetli!

İlklerle dolu, İzmir’in en büyük karma yaşam projesi Point Bornova’da moda, alışveriş, eğlence ve kültür-sanat bir araya geldi. Sadece bir alışveriş deneyimini değil, yepyeni bir dünyayı İzmir’e getiren, ilklerle dolu Point Bornova, ayrıcalıklarla dolu bir hayatı İzmirlilere sunuyor.

İzmir’de ilk mağazalarını açan 14 dünya markası ve birbirinden ayrıcalıklı 108 mağaza ile modanın yeni merkezi olan Point Bornova, İzmir’e ilk VIP sinemayı getiren, daha gerçekçi görüntülere, daha büyük perdeye ve 360 surround ses sistemine sahip MPX özellikli Cinemaximum, beyaz perdenin büyülü dünyasını Point Bornova’ya taşıyor. Birbirinden özel konserler, etkinlikler ve sergilere ev sahipliği de yapan Point Bornova çocukları da unutmuyor, çocuk oyun alanı BimBamBoo ile macera, eğlence ve eğitimi bir araya getirerek, miniklere ayrıcalıklı bir dünya yaratıyor.

Dünyayı İzmir’le buluşturan deniz, dağ ve şehir temalarıyla tasarlanan sıra dışı bir mimariye sahip, toplamda 285.000 m2 inşaat alanıyla İzmir’in en büyük karma yaşam projesi olan Point Bornova, 45 saniyede açılıp kapanabilen tavanıyla Türkiye’de eşi olmayan bir alışveriş keyfini dört mevsim sunuyor.