Yeşil Kundura, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, 3 – 10 Mart tarihleri arasında tüm kadın çantalarında yüzde 30 indirim ve online alışverişte de tüm kadın ürünlerinde ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

Yeşil Kundura, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için kadınların vazgeçilmez aksesuarı çantalarda yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor. 3 – 10 Mart tarihleri arasında geçerli kampanyada dünyaca ünlü markalar Hush Puppies ve Cat’in yanı sıra Yeşil Kundura etiketli çantalar tüm Yeşil Kundura mağazaları ve www.yesil.com.tr’de kadınları bekliyor. Alışveriş için www.yesil.com.tr’yitercih edenler aynı zamanda tüm kadın ürünlerinde ücretsiz kargo imkanına sahip olacak.

Yeşil Kundura’nın Dünya Kadınlar Günü özel kampanyasından yararlanmak için Yeşil Kundura Mağazaları ve www.yesil.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil Kundura Hakkında:

1948 yılında kurulan ve Yeşil Holding A.Ş.’nin en köklü şirketi olan Yeşil Kundura, 68 yıldır ürünleri nesilden nesile kullanılan, sektöründe en köklü markalardan biridir. Ayakkabı sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile dünyadaki trendi yakalayan ve Türkiye’de ayakkabı sektöründe ilklerin öncüsü olan firma, Türkiye’de ilk iş ve güvenlik botu üretimi, Türk özel sektöründe ilk askeri bot üretimi, Türkiye’de ilk ayakkabı ve bot ihracatı, Türkiye’de ilk ayakkabı market zinciri ve Türkiye’de ilk online ayakkabı mağazası sistemi ile dikkat çekmektedir. CAT ve Harley-Davidson gibi dünya markalarının Türkiye temsilciliğini yapan Yeşil Kundura’da üretim, Çorlu’daki 15,000 m2’lik modern teknolojiyle donatılmış tesislerinde yapılmaktadır. Yeşil Kundura, 20 yıldır aktif olan bayi ağı ile 61 şehirde 160’un üstünde iş ortağı ile birlikte çalışmaktadır. TSE kalite belgesine ve CE sertifikasına sahip Yeşil Kundura, yılda 3 milyon çift ayakkabı üretme kapasitesine sahiptir.