Bahara göz kırptığımız bu günlerde kış aylarının yıpratıcı etkisine maruz kalan cildinizi yenilemenin tam zamanı. Bahar aylarının getirdiği olumlu enerjiyi cildinizi yenileyerek tamamlayabilirsiniz. Cildinizde istediğiniz ışıltıyı yakalamak için nem dengesini sağlamak büyük bir önem taşıyor. Herbalife Skin Serisi, sizlere 7 gün içinde sonuç alabileceğiniz 3 farklı nemlendirici seçeneği sunuyor! Gece ve gündüz olarak farklı zamanlarda kullanabileceğiniz nemlendiriciler cildi besleyerek pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.
Mevsim geçişi sürecinde olduğumuz bu dönemde cildimizin nemlenme ve yenilenme süreçleri farklılık gösteriyor. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için bulunduğunuz mevsime özel, cildin ihtiyaçlarına kulak vermek gerekiyor. Yeterince neme sahip olmayan ciltler daha yorgun, kuru ve cansız bir görünüme sahip oluyor. Herbalife‘ın Skin Serisi’nde yer alan; Besleyici Gece Kremi, Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30 ve Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici kısa sürede cildinizin ihtiyacı olan neme kavuşmasını sağlıyor.

Yalnızca 7 günde cildinizdeki etkiyi hissedin


Klinik olarak test edilmiş Herbalife Skin Serisi Nemlendiricileri cildinizin yalnızca 7 gün içinde arzu ettiğiniz nem, parlıklık ve yumuşaklığa kavuşmasına, cildinizde yer alan çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildinizin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkaran Herbalife Skin Serisi Nemlendiricileri cildinizde etkin sonuçlar gözlemlemenizi sağlar.

Bahar aylarında makyajsızken bile daha aydınlık görünün


Herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici etkisi ile makyajsızken bile daha güzel görünmenize destek olur. Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde ya da hafif bir nemlendirme istediğinizde tercih edebileceğiniz Herbalife Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, özel olarak formüle edilmiş içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri, Aloe Vera, ayçiçek yağı, Spilanthes Acmella çiçeği yağı, Avustralya fındığı yağı, susam çekirdeği yağı bulunur ve ilave paraben içermez.

Siz uyurken cildiniz beslensin


Herbalife Besleyici Gece Kremi, cildinizin gece boyunca da derinlemesine nemlenmesine yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme sayesinde, daha yumuşak ve pürüzsüz bir ciltle uyanmanızı sağlar. İçeriğindeki B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdeği yağı, Avustralya fındığı yağı, zeytinyağı, susam çekirdeği yağı, Spilanthes Acemella çiçeği yağı bulunan Herbalife Besleyici Gece Kremi bütün cilt tiplerinde istenilen etkiyi gösterir.

Güneşin etkilerinden korunun


Cildin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olan ve aynı zamanda geniş spektrumlu UVA koruması sağlayan Herbalife Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30’u güneşli günlerde de güvenle kullanabilirsiniz. Koruyucu Etkili Nemlendirici B3 vitamini, C ve E vitaminleri, Aloe Vera, yalancı safran çiçeği özü ve Physalis Angulata içerir.
Herbalife’ın Skin Serisi’ndeki Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, Besleyici Gece Kremi’nin, Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici’nin her biri için tavsiye edilen satış fiyatı 125TL’dir.