İnternetin en zengin giyim markası bonprix.com.tr, Kadınlar Günü’ne özel kampanyasıyla moda tutkunlarının alışveriş keyfini katlıyor. 2 – 8 Mart tarihleri arasında tüm ürünlerde geçerli kampanya ile 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim ve ücretsiz kargo imkanı sunuluyor.

En güncel modayı 56 bedene kadar fiyat farksız sunan bonprix.com.tr, Kadınlar Günü kampanyasıyla bugünlerde gardıroplarını yenileyen moda tutkunlarına çok özel fırsatlar sunuyor. Baharı müjdeleyen koleksiyonlardan plaj modasına, iş kıyafetlerinden parti elbiselerine ve aksesuarlara kadar birbirinden şık parçalar ile kadınlar alışverişin keyfini çıkarıyor.

2 – 8 Mart tarihleri arasında tüm ürünlerde geçerli kampanya ile 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim ve ücretsiz kargo imkanı sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak için, ödeme sayfasındaki ilgili alana indirim kodunu yazmak yeterli oluyor. İndirim Kodu: 81292
bonprix hakkında


bonprix, 29 ülkede faaliyet gösteren, uluslararası alanda başarı elde etmiş bir şirkettir. Otto Group bünyesindeki bonprix, 1986 yılında Hamburg’da kurulmuştur ve şirketin bugün yaklaşık 3.000 çalışanı bulunmaktadır. 2013/14 mali yılında açıklanan 1,288 milyar Euro’luk cirosunu 2015 mali yılının ilk altı ayında yüzde 12 artıran bonprix mbH, OTTO group içerisindeki en hızlı büyüme gösteren kuruluşlardan biri olma unvanını istikrarlı sürdürmektedir. bonprix, müşterilerine internet mağazacılığı, katalog ve yerleşik mağaza olmak üzere, farklı kanallar üzerinden moda ve alışveriş imkanı sunmaktadır. Satışların yaklaşık %70’i e-ticaret yoluyla gerçekleştirilmektedir. www.bonprix.de Almanya’da en çok satış yapan 10 online mağaza arasında, site trafiği bakımından Almanya’nın ilk 5, online mağazası arasında yer almaktadır. Almanya, İsviçre, Avusturya ve İtalya’da 43 adet yerleşik mağazası vardır. Ayrıca bonprix Türkiye olarak 2015 yılının son çeyreğinde yüzde 20 büyüme gösteren e-ticaret sitesi, kendi markaları olan bpc, bpc selection, BODYFLIRT, RAINBOW ve John Baner ile güncel moda trendlerini, uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk modası başta olmak üzere, aksesuar, ev tekstil ürünleri ve ev eşyaları bonprix’nin geniş ürün yelpazesi arasında bulunmaktadır.

Otto Group hakkında


1949 yılında kurulan Otto Group, bugün yaklaşık 50 bin çalışanıyla dünyaca ünlü bir perakende ve hizmet grubudur. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika başta olmak üzere, 20 ülkede faaliyet gösteren şirkettir. 11 milyar Euro’nun üzerinde cirosuyla Otto Group, Amazon’dan sonra dünyanın ikinci büyük e-ticaret şirketi olarak ekonomi listelerinin üst sıralarındaki yerini korumaktadır. Katalog, e-ticaret ve perakende kanallarından aktif satış yapan grup, çok kanallı satış stratejisiyle her yıl başarı grafiğini daha da artırmaktadır. 2009 yılından itibaren Türkiye’ye yatırım yapmaya başlayan Otto Group, Eylül 2011’de faaliyete geçen bonprix.com.tr ile yatırımlarını daha da büyütmüştür.