JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, Dünya Kadınlar Günü’ne özel ‘Kendini Şımart’ başlığı altında 4 Mart Cumartesi günü Ceyda Düvenci ve 5 Mart Pazar günü ise Ayşe Tolga’yı ağırlıyor
Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tüm ziyaretçileri için keyifli söyleşiler düzenliyor. 4 Mart Cumartesi günü Ceyda Düvenci ile ‘Kadın ve Mutluluk’, 5 Mart Pazar günü Ayşe Tolga ile ‘İyi Yaşamın Sırları’ konularında gerçekleşecek olan söyleşilerde, tüm AVM ziyaretçilerini keyif dolu dakikalar bekliyor.

Başarılı kariyeriyle dikkat çeken Ceyda Düvenci, belki de hayatının en mutlu zamanlarını yaşadığı şu dönemde bugüne kadar deneyimlediği hayatı ve yaşadıklarını AVM ziyaretçileriyle paylaşıp mutluluk tüyoları verecek.

Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra iyi yaşam konusunda kendisini sürekli geliştiren Ayşe Tolga da, AVM ziyaretçileri ile ‘Nasıl daha iyi bir yaşam şekline sahip olabiliriz, daha sağlıklı ve zinde olabilmek için neler yapılabilir? gibi sorulara cevap olacak şekilde iyi yaşam sırlarını paylaşacak.

5 gün boyunca ücretsiz hizmetler

Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında geleneksel hale gelen aktivitelerden biri de Palladium’un kadın ziyaretçilerine sunduğu ücretsiz hizmetler ve danışmanlıklar olacak. AVM ana koridoruna kurulacak stant alanlarında kadın misafirler; makyaj, cilt analizi, beslenme ve diyet konularında ücretsiz hizmetler ve danışmanlıklar alabilecek.

4 Mart Cumartesi ve 5 Mart Pazar günü saat 15.00-16.00 saatleri arasında Palladium Ataşehir Küre alanda gerçekleşecek olan etkinlikler, Dünya Kadınlar Günü’nde kendini şımartıp, keyif ve mutlulukla geçirmek isteyen herkese açık.

Palladium Alışveriş Merkezi Hakkında:

Tahincioğlu Gayrimenkul ve Gençoğlu İnşaat tarafından 230 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen, JLL Türkiye tarafından yönetilen ve İstanbul Anadolu yakasının elit yerleşim bölgelerinden Ataşehir’de yer alan PalladiumAVM’de 192 mağaza yer alıyor. 34.000 m²’lik bir alanda kurulan ve 40.000 m² kiralanabilir alana sahip Palladium’da; mağazalar, kafe & restoranlar, sinema salonları, çocuk eğlence parkları ve hipermarket’in yanında 2.500 araçlık ücretsiz kapalı otopark, vale, revir, vestiyer, ücretsiz müşteri servisi, çocuk tuvaleti gibi ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek hizmetler yer almaktadır.