Alkoçlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Sineması’nın efsanevi oyuncusu Hülya Koçyiğit’in torunu, büyüleyici güzelliği ile isminden söz ettiren Aslışah Alkoçlar MAG Mart sayısı kapak çekimi için ilk kez objektif karşısına geçti.

“Şu an kimseye aşık değilim”

“Elle tutulur bir sebep yok ayrılığımızda. İkimizde her genç gibi bu süreci atlattık”

“Çocukluğum anneannemin setlerinde geçti, çalışma saatleri çok uzun bu yüzden oyuncu olmak istemiyorum”

“Birlikte olduğum kişinin en yakın arkadaşı sırdaşı oluyorum”

“Farklı ülkelerde yaşamayı çok seviyorum bu yüzden evlilik gibi bir düşüncem yok”

Yalan söylenmesinden hoşlanmıyorum

Göz kamaştıran güzelliği ve Hülya Koçyiğit’e olan inanılmaz benzerliği ile dikkat çeken Aslışah Alkoçlar ilk kez kapak yıldızı oldu.

MAG Mart sayısı için Coşkun Turgut’un objektifi karşına geçen güzel ve başarılı isim, aşk hayatı ile ilgili merak edilen soruları özel röportajında cevapladı. Londra’yı çok özlediğini dile getiren Aslışah Alkoçlar, oyunculuk ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Evlenmeyi düşünmediğini belirten Alkoçlar, güzellik sırlarını da MAG okurları için anlattı.

İlkleri ve yenilikleri okurları ile buluşturan MAG, Aslışah Alkoçlar’ın kapak yıldızı olduğu Mart sayısında birbirinden renkli içerikleri, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr ,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.