AYT Home’un dünyaca ünlü mutfak ürünleri markası Steel ile mutfağınıza İtalyan tarzını taşıyın!

Dünyaca ünlü mutfak ve mutfak ürünleri markalarını tek bir çatı altında toplayan AYT Home, Steel ile İtalyan tarzını mutfağınıza getiriyor ve size Ayrıcalıklı Yaşam Tarzı’nı sunuyor.

Tüm dünyada pişirmek dendiğinde akla gelen en kaliteli ve en seçkin markalardan biri olan Steel, 100’ü aşkın çeşidini üretim merkezi İtalya’nın yanı sıra dünyanın 15 farklı ülkesine de sunuyor. Kalabalık İtalyan ailelerinin mutfaktaki tüm beklentilerine en şık ve teknolojik şekilde cevap veren Steel, geliştirdiği nitelikli ürünlerinin yanı sıra fırınlarının üst pişirme grubunda kişiye özel tasarım esnekliği de sunuyor.

Mutfağınızda Steel varsa, stiliniz vardır…
AYT Home bünyesinde kullanıcılar ile buluşan ve ürün gamındaki profesyonel fırınlar, özel sınıf soğutucular ve set üstü ocaklar ile mutfaklara uzman bir dokunuş yapan Steel, stil sahibi olan herkesin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Steel, barbekü ızgaraları ile lezzetli partilere de usta bir ev sahipliği yaparken, mutfakları canlandırıyor ve ortama renk getiriyor.

 

AYT HOME hakkında:

AYT Home, Dubai ve Houston merkezli AYT Group of Companies’in bir kuruluşudur. AYT Home, uluslararası kalite ve dizayn ödüllü mutfak markalarının kullanımı ile ankastre mutfak projelerini, buzdolabından fırınlara, ocaklardan havalandırmalara, elektrikli mutfak cihazlarından kahve makinelerine batarya ve armatürlere kadar uzanan ürün zenginliği ile tek çatı altında çözüm üretmektedir.

Bünye dahilinde olan markaların tamamı dünyaca bilinirliği olan ve teknoloji harikaları olarak adlandırılan kategorilerde yer almaktadır.

Günümüzde, AYT Home;* Siematic * Rational * V-Zug * Liebherr * Steel * Jura * DornBracht markaları ile sektörün ihtiyaçlarına hizmet ekibi ile çözümler sağlamaktadır.