P&G, 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında KadınlarBilir platformu için hazırladığı kampanya filminde kadın olmanın GÜÇ olduğunu, ancak kadınların her güçlüğün üstesinden gelebileceğini gösterdi!

Kadınların gündelik yaşamını kolaylaştıran ürünleriyle bilinen ve onları cesaretlendirmeye yönelik sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiren P&G; 8 Mart Kadınlar Günü için kadınların karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelebilecek kadar güçlü olduklarını anlatan etkileyici bir Kadınlar Günü kampanya filmine imza attı.

Tüketicilerin hayatlarını iyileştirmek üzere çalışan P&G, KadınlarBilir platformu için hazırladığı kampanya filmi kapsamında, “Bunu en iyi kadınlar bilir!” mottosuyla mikrofonu kadınlara uzattı. Kadınlara gücünü hatırlatmak adına filmde “Kadın olmak güç müdür?” sorusu soruldu. Birbirinden ilginç yanıtlardan oluşan etkileyici kampanya filmi toplumun farklı kesimlerinden kadınları ortak bir paydada buluşturan “kadın olma gücü”nü bir kez daha hatırlattı.

P&G’nin #KadınOlmakGÜÇtür diyen kampanya filmi bugün kadınlarla buluşuyor. İlhamını kadınlardan alan film, kadınların ailelerini ve çevrelerini, kendilerine özgü güçle nasıl şekillendirdiklerini ve sevdiklerinin hayatını nasıl bir anda güzelleştirdiklerini gösteriyor.

Hazırlanan filmin yanı sıra; Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile de işbirliği yapılarak, dar gelirli kadınlara destek vermek amacıyla her kadınlarbilir.com üyeliği bir desteğe dönüştürülüyor.

Kadınları bu özel günde yalnız bırakmayan P&G, başta #KadınOlmakGÜÇtür diyen tüm kadınlar olmak üzere herkesi titizlikle yürütülen bir prodüksiyon çalışması sonucunda hazırlanan filmi izlemeye davet ediyor.

https://www.kadinlarbilir.com/etiket/kadinolmakguctur?k=carousel