KOÇTAŞ’IN 2017 BANYO&MUTFAK KATALOĞU TASARIM VE İŞLEVSELLİĞİ BULUŞTURUYOR!
Koçtaş’ın 2017 Banyo&Mutfak Kataloğu’nda yer alan, her bütçeye ve her ev ölçüsüne uygun fonksiyonel banyo ve mutfak ürünleri, yaşam alanlarını yenilemek isteyenlere hayallerindeki banyo ve mutfakları oluşturma imkânı sunuyor.

Koçtaş, evini güzelleştirmek isteyenlerin ilk durağı olmaya devam ediyor. Koçtaş’ın her bütçeye ve her metrekareye uygun banyo ve mutfak ürünleri, bol çeşit ve ailedeki herkes için farklı çözüm önerileriyle hayallerdeki banyo ve mutfakları gerçeğe dönüştürüyor.

Koçtaş’ın 2017 Banyo&Mutfak Kataloğu, farklı zevk ve bütçelere uygun banyo ve mutfaklar için yüzlerce çeşit alternatifi bir arada sunuyor. Katalogda; duşakabinler, çift lavabolu banyo dolapları, bataryalar, raflar, sürgülü kapaklar, banyo tekstili, özel ölçü mutfaklar, mutfak aksesuarları, beyaz eşya, ankastre setler gibi pek çok özel ürün yer alıyor.

Aile boyu banyolar Koçtaş’ta!

Her ölçüye uygun banyo çözümleri sunan Koçtaş, geniş ve kaliteli ürün seçenekleri ile sizlere tüm ihtiyacınızı karşılayacak yepyeni bir banyo tasarlama fırsatı veriyor. Koçtaş’ın 2017 Banyo&Mutfak kataloğunda, banyolarda en belirleyici unsur olan banyo dolaplarında yüzlerce alternatif ve binlerce seçenek arasından banyonuz için en ideal çözüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüzlerce çeşit yer ve duvar seramiğinden fonksiyonel duşakabinlere, klozet setlerinden geniş saklama alanlarına, bataryalardan set üstü aksesuarlara kadar banyo denilince akla gelen her şey Koçtaş mağazalarında sizleri bekliyor.

Koçtaş ile ilham veren mutfaklar…

Koçtaş’ın 2017 Banyo&Mutfak kataloğunda mutfağını yenilemek isteyen herkesin ilham alabileceği ve hayatını kolaylaştıracak ürünler yer alıyor. Koçtaş mağazalarına gelmeden önce tek yapmanız gereken hayallerinizdeki mutfağı belirlemeniz. Koçtaş, ‘Özel Ölçü Mutfak’ hizmetiyle mutfağınızın ölçüsüne uygun çözümlerine, size özel dekorasyon önerileriyle birlikte sunuyor. Pek çok farklı doku, malzeme ve renkten oluşan kapaklar, onlarca tezgâh modeli ile ister küçük ister büyük tüm mutfaklar için pek çok seçenek bu katalogda yer alıyor. Hemen teslim hazır mutfaklardan özel ölçü mutfaklara, mutfak aksesuarlarından tezgâhlara, küçük ev aletlerinden eviyelere kadar ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun ürünlerle, dilediğiniz mutfağı tasarlayabilirsiniz.