Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G’nin dünya lideri saç bakım markası Pantene, ince telli saçlara özel olarak geliştirdiği yepyeni Pantene Köpük Krem ile bahar bakımınızın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Saç bakım kremi kullanma korkusunu tarihe karıştıran Pantene Köpük Krem hiçbir kalıntı bırakmadan ve ağırlaştırmadan saça ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor, bahar boyunca sağlıklı görünen güçlü saçlarla ışıldamanıza yardımcı oluyor.

Sonunda baharın keyfini çıkarma zamanı geldi. Şimdi hafifleme zamanı! Köpüksü yapısıyla ince telli saçlarda anında emilerek kökten uca %100 bakım yapan Pantene Köpük Krem, istenmeyen kalıntılar bırakmıyor, saçın ağırlaşarak yağlanmış gibi görünmesine engel oluyor. Duşta kullanılan köpüksü yapısı ile dünyada bir ilk olan Pantene Köpük Krem, saç kremi kullandığında saçlarının ağırlaştığını düşünenlere bahar boyunca en hafif çözümü sunuyor.

Yeni Pantene Köpük Krem, her yıkamada saçı ağırlaştırmadan besleyerek ihtiyacı olan bakımı sağlıyor, ince telli ve çabuk yağlanan saçları sağlıklı görünen güçlü Pantene Saçına dönüştürüyor. Köpüksü yapısı ile saça daha kolay ve eşit şekilde dağılan Pantene Köpük Krem, duş sırasında şampuanlamanın ardından ıslak saça uygulanıyor. Durulandıktan sonra ağırlık ve yağlanma hissi bırakmadan %100 bakım sağlıyor!

P&G Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de Alo®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, İpana®, Olay®, Oral-B®, Orkid®, Pantene® ve Prima® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.