21 GÜNDE BEDENİNİN FARKINDA OLARAK HAFİFLEMEK, BO21 İLE ARTIK MÜMKÜN!

“Hafifliğin tadı hiçbir şeyde yok!” diyerek yola çıkan BO21, sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen herkesi kişiye özel programları ile bir araya getiriyor. Kendine güvenmenin ancak kendini sevmekle mümkün olacağını savunan BO21, yenilenmek, özgüvenini artırmak ve hayata daha mutlu bakmak isteyen herkesi en hızlı şekilde hedefine ulaştırmayı amaçlıyor.

İsmini Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı’nın baş harfleri ve sizi hafifletecekleri gün sayısından alan BO21 ile dünyanın neresinde olursanız olun 21 günde istediğiniz kiloya ulaşmanız artık mümkün. BO21 kilo vermeye niyet ettiğiniz andan itibaren size, beslenmenizden, uyku düzeninize ve sporunuza kadar, tüm yaşamınız boyunca uygulayabileceğiniz bir sistem sunuyor ve sizin için özel programlar oluşturuyor. Bu sağlıklı yaşam programının 21 güne yayılması ise, insan zihninin yeni bir durumu tekrar edip tam anlamıyla alışkanlığa dönüştürmesi için 21 güne ihtiyaç duyması ile bağlantılı. 21 günde öğrenilen kodlamalar sayesinde sağlıklı bir hayata başlangıç yapıyorsunuz. Sonrasında da bu alışkanlıkları sürdürülebilir hale getirmek hedefleniyor; tüm bu sürecin bonusu da kilo kaybı oluyor.

BO21’in çalışma prensibi kendine sevgi ve disiplin üzerine kurulu. Alametifarikası ise Burçak ve Özlem’in hafiflemeye karar verdiğiniz andan itibaren 21 gün boyunca 7/24 takip ederek, bu süreç içinde sizin en yakın arkadaşınız olması. Bu yolculukta sahip oldukları samimi ve cesaretlendirici tutum, Avcı ve Kunduracı’yı özgün yapan en önemli özellikler arasında.

BO21 hafifleyerek kendini yenilemek isteyenler için 3 farklı uygulama seçeneği sunuyor: Hızla hafiflemek isteyen 10 katılımcının bir araya geldiği bir grup programı olan BOGROUP , İstanbul dışındakilere sağlıklı yaşam programlarını Skype ya da Facetime üzerinden yüz yüze ve her gün Whatsapp üzerinden yine BO’nun sıkı takibiyle sunan BOONLINE ve katılımcının sosyal hayatının tüm unsurları göz önüne alınarak tasarlanan kişisel yaşam koçluğu programı BOPERSONAL. .
Diğer yandan hafif olmayı hedefleyen herkes için çok önemli bir eşik daha var. Hafif kalmak. BO21’in kişiye özel hazırladığı bu koruma programı sayesinde istediğiniz kiloya ulaştıktan sonra o kiloyu koruyarak, aynı hafiflikte yaşamaya devam etmenizin mümkün olduğunu göreceksiniz.

Stres ve duygusal beslenmeden uzak kalarak kişinin bedeninin farkına varmasını sağlayan BO21, hayata iyilik, güzellik ve hafiflik katma yolunda, büyük bir tutarlılıkla samimi bir şekilde ilerleyerek, yoluna devam ediyor. Eğer siz de hayatınızda yeni başlangıçlara yer vermek istiyorsanız, yeni hayatınıza hafiflemenin keyfini çıkararak başlayabilirsiniz.