UNUTULMAZ TANGO AKŞAMI

Yıldız Quartet grubu ile birlikte sahne alan ünlü solist Yaprak Sayar, seslendirdiği Türk tangoları ile dinleyicilerine unutulmaz bir akşam yaşattı.
Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen Tango Türk konser programında, dinleyiciler seslendirilen Türk tangolarıyla unutulmaz bir akşam yaşadı. Yıldız Quartet grubunun sahne aldığı etkinlikte, ünlü solist Yaprak Sayar seslendirdiği tangolar ile Küçükçekmecelilere müzik dolu bir akşam sundu. Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen konsere, Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Recep Şencan ile birlikte çok sayıda müzikseverler katıldı.

Türk Tangoları Seslendirildi

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ederek sözlerine başlayan Sayar; “Bugün burada sizin gibi değerli dinleyicilerle buluşmak bizim için büyük bir keyiftir. Bugün sizlere Türk Tangolarından oluşan repertuarlarımızı seslendireceğiz. Hepinize keyifli bir konser diliyorum’’ dedi.

Konserde solist Sayar, “Sevdim Bir Genç Kadını, Mazi Kalbimde Bir Yaradır, Ilık Yaz Geceleri, Sana Nerden Gönül Verdim, Dinle Sevgili, Gönül Bu Neden Söz Dinlemez, Bizim Aşkımız, Yılan Hikayesi’’ tangolarını seslendirdi. Küçükçekmecelilerin kültür ve sanata verdiği önemi vurgulayan Şencan ise, Yıldız Quartet grubuna teşekkür ederek çiçek takdim etti.