13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia, 27 – 29 Nisan 2017’de İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek…

BeautyEurasiaVIP Yurtdışı Alım Heyeti Programında birçok ülkeyi ağırlayacak!

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan BeautyEurasia, 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 13’üncü kez kapılarını açacak. 36 ülkeden 450 katılımcı firmayı ağırlamayı hedefleyen BeautyEurasia fuarı bu yıl düzenlenecek VIP Yurt Dışı Alım Heyeti programı ile Rusya, Ukrayna, Moldova, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Tacikistan’ın aralarında bulunduğu birçok ülkeyi ağırlayacak. Program, sektör temsilcilerine uluslararası alanda, yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılması amacıyla gerçekleşecek.

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey bünyesinde yer alanPlatform Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia; 27 – 29 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan BeautyEurasia; dünyanın dört bir yanındaki üretici ve tedarikçilerin ürün, hizmet ve teknolojilerini bir araya getirecek. 36 ülkeden 450 firmanın katılımı hedeflenen fuarda dünyanın dört bir yanından gelecek kozmetik, güzellik ve kuaför ürünlerinin yanı sıra stant etkinlikleri de gerçekleştirilecek.

Fuarda her yıl olduğu gibi bu yıl da ayrıca Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle Yurtdışı Alım Heyeti programı uygulanacak. Programa birçok ülke katılım gösterecek. Kozmetik sektörü temsilcilerine uluslararası alanda iş geliştirme, yeni satın alma, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılmasına katkı sağlayan fuar, sektör liderlerini bir araya getirecek.

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik zirvesi olan 13. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia; güzellik ve kozmetik konularında ihtisas sahibi, karar verici, yönetici, satın almacı ve diğer profesyonel ziyaretçilerin katılımıyla 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.