Kim Kardashian, Gisele Bündchen, Bar Rafaeli gibi birçok ünlü ismin ve Hollywood starının son dönemde en çok tercih ettiği gençlik formülü “Vampire Facelift®” Türkiye’de…

Dünyada son zamanların efsane gençleştirme yöntemi olarak anılan, Kim Kardashian’ı gençleştiren “Vampire Facelift®” Türkiye’de uygulanmaya başlandı. “Vampire Facelift” ile ilgili uzmanlığıyla tanınan Dr. Sherif Wakil Türkiye’ye gelerek Esteticium’un gerçekleştirdiği lansmanda yöntem hakkında merak edilenleri anlattı.

Kim Kardashian başta olmak üzere Gisele Bündchen, Bar Refaeli ve daha birçok ünlü ismin güzelliğini borçlu olduğu yöntem, sarkmış ve görünümü bozulmuş yüz hatlarını onarıyor ve yüzde toparlanma, gençleşme sağlıyor.

Yüz dolgusu ile kişinin kendi dokularından elde edilen, rejenerasyonu sağlayan hücreler ve çeşitli vitamin kombinasyonunun özel bir teknikle uygulama yöntemi olan Vampire Facelift®, son dönemin en çağdaş ve en az müdahale içeren yaşlanma karşıtı tedavilerden sayılıyor.

Basın toplantısında konuşan Dr. Sherif Wakil: “Vampire Facelift® uygulamasının Türkiye gibi estetik alanında gelişmiş bir ülkede uygulanacağından dolayı mutluyum. Hollywood yıldızlarından ünlü modellere kadar pek çok kişinin tercih ettiği Vampire Facelift® uygulamasının dünyada gördüğü yoğun ilginin Esteticium sayesinde Türkiye’de de olacağına eminim. Ezberlerdeki gençleştirme yöntemlerini değiştiren, Vampire Facelift uygulaması, doğal yollarla genç ve fresh görünmek isteyenler için etkili bir çözüm sunacak.” dedi.

Astra Group’un Sağlıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ömer Özgür Atay: “Global Biyomedikal ile birlikte “Vampire Facelift”i ülkemize getirdiğimiz için mutluyuz. Dünya üzerinde sayılı uzman doktorların uygulama yetkisine sahip olduğu bu yöntemi, Dr. Wakil ile birlikte gerçekleştirdiğimiz lansmanın ardından Esteticium’da uzman doktorlarımızla uygulamaya başladık. Kurulduğumuz günden bugüne Astra Sağlık olarak Türkiye’de olmayan yeni tedavileri getirerek bu alanda fark yaratacak hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.