Koton Sport Kadın Koleksiyonu ile Spor Stili Baştan Yaratılıyor

Koton Sport, tüm spor dallarına uygun ve fonksiyonel özellikleri ile sporu bambaşka bir zevk haline getiren 233 parçalık koleksiyonu ile bu sezon da moda ve sporu harmanlıyor.

Spor yaparken de stilinden ödün vermeyen tüm kadınlara hitap eden Koton Sport Kadın Koleksiyonu, bu sezon da tüm spor dallarına uygun ve fonksiyonel özellikleri sayesinde spor yaparken ekstra bir konfor sağlayan tasarımları ile dikkat çekiyor.

Bu sezona özel olarak 4 farklı temadan oluşan 233 parçalık koleksiyon, tasarımlarda kullanılan renkler ve detaylar ile de sportif kadının güçlü ve özgüvenli duruşuna trend bir dokunuş yapacak.

Siyah, beyaz ve gri üçlemesi ile gelen güç

Koton Sport Kadın Koleksiyonu’nun 58 parçadan Black of Clash teması, siyah, beyaz ve gri uyumu ile tasarımlara hayat veriyor. Koleksiyonda yer alan parçalarda görülen gümüş varak detayları ise sportif kadınlara ayrı bir ışıltı katıyor.

Black of Clash temasında kullanılan Fransızca sloganlar spor stiline eğlence katarken, bir yandan da fonksiyonel özellikler ile geliştirilmiş parçalar spor tutkunu kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Reflektör detaylı taytlar, kullanım kolaylığı yaratan içli dışlı atlet ve bra’lar, performans artırıcı blok detaylı ‘seamless’ modeller de koleksiyondaki iddiasını koruyor.

Spora biraz renk katalım

Koleksiyon içinde yer alan Clash temalı parçalar, spora biraz renk katmak isteyen kadınlara hitap ediyor. Mavi, kırmızı ve pembe tonlarının yanı sıra blok geçişleri ve file detayları ile zenginleşen tasarımlar, spor motivasyonunu artıracak.

Clash temalı parçalarda aynı zamanda, geometrik dokunuşlar ve slogan detayları da ayrı bir hava yaratıyor.

Sezonun trendi military teması Koton Sport’ta

Sezonun trendleri arasında başı çeken military teması, Koton Sport Kadın Koleksiyonu’nda da 50 farklı tasarım ile yerini alıyor.

Haki, sarı ve turuncunun hakimiyetini koruduğu parçalar, file detaylı ve desenli montlar, sırt detaylı bra’lar, sloganlı tshirt’ler ve tül detaylı taytlar şeklinde koleksiyonun en önemli parçalarını oluşturuyor. Tasarımlar, güçlü ve performansa dayalı olan military temasının izlerini taşıyor.

Koleksiyon içinde en ayrıcalıklı parçaları da antibakteriyel ve hızlı kuruma özellikli modeller oluşturuyor.

Koton Sport’un en özel kapsül koleksiyonu Ebru Şallı Loves Koton Sport

Mart ayının sonuna doğru moda ve spor tutkunları ile buluşmaya hazırlanan Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, en yeni spor trendlerini bu sezon da sunuyor.

65 parçalık Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, kullanılan desenlerin dikkat çektiği özel tasarımları ile yeni sezonda iddiasını koruyor.

Hızlı kuruma özelliği bulunan ve çok yönlü esneyebilir yüksek kaliteli kumaşların kullanıldığı Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu, konforlu spor yaparken şık ve trend olma farkını yaşatacak.

Ebru Şallı’dan Koton Sport Kadını’na özel antrenman

Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu içinde yer alan “Make Magic Happen” sloganlı modeller, kadınları ayrıcalıklı bir antrenman ile buluşturuyor.

Koton müşterileri, telefona indirilen bir mobil uygulama sayesinde, tayt ve tshirt’lerde yer alan grafikleri taratarak Ebru Şallı’nın Koton Sport Kadını’na özel olarak sunduğu pilates videosunu izleyebiliyor.