Maia Siyah Maskenin zengin Biomineral içeriği ile cildinize peeling etkisi…
Cilt, gün boyu kir ve toza maruz kalır. Genişleyen gözenekler, toksin ve yağ atıkları ile tıkanır.

Mineral bakımından zengin olan Maia Mc Siyah Maske, derinlemesine nüfus eden arındırıcı etkisi ile gözeneklerdeki fazla sebumu giderir, ölü hücrelerden arındırarak cildinizi pürüzsüz ve taze bir hale getirir.

Binlerce yıldır toprağın altında bekleyen ve mineral yönden zengin olan doğal polifenoller özütlerini (bitkilerde bulunan hücredeki aşınmayı engellemeye çalışan antioksidan parçası) içeren Maia Mc Siyah Maske ile cildin sıkı,yumuşak,esnek katmanı olan kollajen sentesizi uyarılır, hasarlı dokunun onarılmasına destek olur.

Üst deri üzerindeki peeling etkisi, pürüzsüz ve taze bir deriyi hazırlar. Zengin biomineral özleri ile Maia Siyah Maske, cildinizin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde bakımının sağlanmasına yardımcı olur.

Siyah nokta, sivilce ve leke gibi oluşumları engeller, yok eder. İçeriğindeki zengin polifenol özütü sayesinde kırışıklıkların azalmasını destekler, yaşlılık görünümünü azaltılmasına yardımcı olur. Cilt dokusuna zararlı maddeleri ciltten uzaklaştırarak yüzünüze genç ve parlak bir görünüm kazandırır.