Astra Group bünyesindeki Esteticium Bahçeşehir, ünlü isimlerin katılımı ile görkemli bir törenle açıldı.
Ocak ayında hizmete başlayan Esteticium, Bahçeşehir’deki ilk merkezinin açılışını yaptı. Esteticium’un mimari tasarımıyla öne çıkan estetik ve plastik cerrahi merkezinde yapılan açılışa Ece Erken, Metin Şentürk, Hakan Akkaya, Sema Öztürk, Hidayet Türkoğlu, Fatmagül Fakı ve Ömer Onan gibi ünlü isimler katıldı.

Yatırımlarının hızlı ve planlandığı şekliyle devam ettiğini söyleyen Astra Group Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Tütüncü: “Uluslararası platformda inşaat, enerji, medya, turizm, güvenlik ve sağlık sektörleri başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyet gösteren şirketlerimiz ve iştiraklerimiz ile yatırım yaptığımız her sektöre değer ve inovasyon katmayı amaçlıyoruz. Astra Group olarak 2023 yılında Türkiye’deki ilk 50 firma arasında yer almayı vizyon olarak belirledik ve hedeflerimiz doğrultusunda istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz” dedi.

Açılış konuşmasını yapan Astra Group Sağlık’tan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ömer Özgür Atay ise: “Esteticium, Latince’de ‘Estetik Merkezi’ anlamına geliyor ve biz estetiği bir bütün olarak ele alıyoruz. Bu yüzden de Esteticium Bahçeşehir’in mimari tasarımında altın oranı kullandık. Esteticium’da sadece Türkiye’deki değil dünyadaki yenilik ve teknolojik uygulamaları baz alarak hareket ediyoruz. Şu anda 22 ülkede 40 farklı temsilciliğimiz bulunuyor. Bugün ilk şubemizin açılışını gerçekleştirdik ve Türkiye’de en az 10 merkez daha açmayı hedefliyoruz.” dedi.

Türkiye’deki İlk Ve Tek Vampire Facelift Uygulayıcısı; ESTETICIUM
Esteticium, Kim Kardashian, Gisele Bündchen, Bar Refaeli gibi ünlülerin gençlik formülü Vampire FaceLift’i de Türkiye’de uygulayan ilk ve tek estetik merkezi olarak dikkat çekiyor. Dr. Sherif Wakil gibi dünyaca ünlü doktorların eğitimlerine ev sahipliği yapan Esteticium, kısa sürede büyük başarılara imza attı.