OCUKLARIN KORUYUCUSU BESAFE VE MİMA ALZHEİMER HASTALARI İÇİN KOLLARI SIVADI
Tüm geliri Alzheimer Vakfı’na bağışlanacak ve “Bütün Anneler Melektir” sloganı ile gerçekleştirilecek Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği için hazırlıklarda sona yaklaşıldı. 2 Mayıs Salı günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenecek etkinlik için, çocukları en az anneler kadar düşünen BeSafe ve Mima markaları da yerini aldı.

 

Alzheimer hastaları yararına Sait Halim Paşa Yalısı’nda 2 Mayıs Salı günü, “Bütün Anneler Melektir” sloganı ile düzenlenecek, Bahar Karnavalı Alışveriş Şenliği için hazırlıklara başlandı. Şenlik kapsamında yüzlerce marka Türkiye’nin en köklü vakıflarından Alzheimer Vakfı için bir araya gelecek. 900’den fazla kişinin katılması beklenen etkinliğe, çocukları ve anneleri koruyan ürünleri ile adından söz ettiren Bebek Yaşam firması, BeSafe ve Mima markaları ile destek vereceğini açıkladı. BeSafe ve Mima, indirim çekleri ve çok özel kampanya fırsatları ile birlikte saat 10.00-23.00 saatleri arası, etkinlikte olacak.

 

Tüm Anneler Melektir ve Çocukların Koruyucusudur

 

Kurumsal sosyal sorumluluk konusunda hassas olduklarını belirten Bebek Yaşam Firması Genel Müdürü, BeSafe ve Mima Türkiye Temsilcisi Kasım Yiğit,“Tüm anneler melektir ve çocukların koruyucusudur. Bebek Yaşam firması olarak çocukları en az anneler kadar koruyor ve düşünüyoruz. Alzheimer Vakfı yararına düzenlenecek şenliğin “Bütün Anneler Melektir” sloganı ile yola çıkması bizim için çok anlamlı olduğundan, etkinliğe tereddütsüz katıldık. Markamızın adının böyle güzel ve değerli etkinliklerle anılmasından dolayı çok mutluyuz” dedi.