Yeni Yılda Burçlara Göre Hediye Seçimi

Yeni yıl için herkeste hediye seçme heyecanı çoktan başlandı. Özellikle erkeklerin hayatlarında var olan kadınlar için hediye seçme konusunda nasıl zorlandığını bildiğimizden dolayı bu rehber niteliğinde sizlere yön gösterecek olan yazımızı hazırladık. Bir kadına hediye almak istiyorsanız burcuna göre seçim yapmak işinizi kolaylaştıracak onu da çok mutlu edecektir.

1-Koç Kadını

Koç kadını her zaman herkes tarafından dikkat çekilmek istenen ve aranan kadın olmak ister. Bu nedenle ona hediye seçerken çok dikkatli olmalısınız ve hediyenizin göz doldurması gereklidir. Kırmızı renk ve elmas takılardan çok hoşlanırlar.

2-Boğa Kadını

Boğa kadını tarzı ve kendine olan öz güveni ile ön plandadır. Lacivert taşlardan oluşmuş bir mücevher yada çok taşlı bir takı yüzünü güldürecek bir hediye seçimi olabilir. Boğa burcu kadınına mücevher almak istiyorsanız mutlaka taşları olan bir seçim yapmalısınız.

İkizler Kadını

İkizler burcu kadınların genel özellikleri enerjik yapıları ve çocuksu yapılarıdır. Dikkatleri üzerine çekmeyi seven bu burcun kadınlarına mücevher hediye almak istiyorsanız fantezi mücevher seçimi yapmalısınız.

Yengeç Kadını

Yengeç burcu kadını duygusaldır.  Sıcakkanlı ve girişkendirler. Romantizm aşığı bu kadınlara hediye seçimlerinde mücevher seçimlerinde zarif ve onu ifade edecekler seçim yapılmalıdır.

Aslan Kadını

Aslan kadını farklı olmayı sever. Daima hareketli ve neşelidir. Işıltı ve ihtişam onun doğasında olan bir durum. Bunun için aslan kadınana pırlanta yüzük en doğru hediye seçimi olacaktır.

Başak Kadını

Başak kadını aşırı titiz olması ile bilinir. Çok hoş bir mizaca sahip olmakla beraber arkadaş çevresi oldukça geniştir. Alıngan ve detaycı yapıya sahip olduklarından dolayı hediye seçerken dikkatli olmalısınız. Lacivert en sevdikleri renk olduğundan lacivert renkteki bir takı göz kamaştırır.

Terazi Kadını

Terazi kadını neşesi ve keyfi her zaman üst seviyededir. Rahat yaşamayı sevdiklerinden dolayı kısıtlanmayı sevmezler. Mücevher ve takılara oldukça düşkün olduklarından dolayı hediye seçerken asla zorlanmazsınız.

Akrep kadını

Akrep kadını kendisine yapılan iyi ya da kötü hiçbir şeyi unutmaz. Çok kıskançtırlar. Bu burcun kadınları için arkadaş ve dostluk çok önemlidir. İddialı mücevherlere bayılırlar.

Oğlak Kadını

Oğlak kadınları güçlü kişiliklere sahiptir ve modaya oldukça düşkündürler. En çok değer verdikleri konu ise aşktır bu yüzden hediye seçimi yaparken tektaş bir yüzük ile onun yüzünü güldürebilirsiniz.

Kova Kadını

Kova kadını özgürlük için savaşır adeta. Duygusal bir yapısı olmasına rağmen rengârenk şeyleri çok severler. Eğer kova kadınına bir mücevher hediye almak isterseniz bunun renkli olanları onu çok mutlu edecektir.

Balık Kadını

Balık burcu kadınları genelde duygusal yapıdadırlar. Hoş bir mizaçları ve çekicilikleri vardır. Güzel olan her şeyi beğenirler. İdeal hediye olarak modern kesimlere sahip bir yüzük yâda kolye olabilir.

Sizde hayatınızda değerli olan kadına yılbaşı hediye ararken seçenekler içinde boğulmadan seçim yapabilir gözlerinin içinin gülmesini sağlayabilirsiniz.