Hande Kazanova ile astroloji sohbetine büyük ilgi…
Ünlü astrolog Hande Kazanova, ANKAmall’da bir araya geldiği Ankaralılara 2018 yılına dair tüyolar verdi.
ANKAmall’un konuğu olarak  Ankaralılarla buluşan Hande Kazanova, astroloji sohbetiyle büyük ilgi gördü. Astroloji meraklılarının soru yağmuruna tuttuğu ünlü astrolog tüm burçlar hakkında detaylı bilgi verirken 2018 yılına dair beklentileri de paylaştı.
Yıldızlar burçlara göre neleri işaret ediyor? Başarı, iş, sağlık, aşk, evlilik ve hayatı kökten değiştirecek beklentilere dair ipuçları veren Kazanova, genel olarak yıldızların iyi bir yıl gösterdiğini söyledi.
“Dünya’da büyük değişimler yaşanacak”
Kazanova, burçlara göre kişilerin yaşayabilecekleri önemli durumlar hakkında bilgi verirken yıldızların işaret ettiği Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmelere de değindi. Büyük değişimler yaşanacağına işaret eden ünlü astrolog, yaz aylarında yaşanacak 3 tane tutulmanın dünyaya etki edeceğini söyledi.
Akrep burcu olan Türkiye’nin çok şanslı bir döngüye gireceğini, özellikle çocuklarla ve gençlerle ilgili güzel gelişmelerin göründüğünü de söyleyen Kazanova, sanat, kültür ve sportif faaliyetlerde gelişim yaşanacağını, halkın refah ve mutluluğunun da artacağını söyledi.
Hande Kazanova’dan 2018 yıldız haritası…
Burçları hakkında merak ettikleri her şeyi öğrenen ziyaretçiler arasından 250 TL’lik alışveriş yapan başvuru sahibi şanslı kişiler de yıldız haritalarının neler gösterdiğini öğrenme şansına sahip oldu.