14 Şubat’a ihracat şampiyonuna yakışan tasarım:
Türkiye’nin pırlantalı mücevher ihracatı şampiyonu STORKS Mücevherat, 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı kolye ile gönülleri birleştirecek.

Türkiye’nin pırlantalı mücevher ihracatı şampiyonu STORKS Mücevherat 14 Şubat Sevgililer Günü için özel tasarımla gönülleri birleştirecek. Sevgiyi anlatan tasarımıyla, STORKS’un klasik tasarımına da uyumlu kolye sevgililer gününün en değerli parçası olacak.
STORKS tasarımcıları tarafından uzun süren çalışmalar sonucunda tamamlanan sevgi kolyesinde kalp figürünün ortasında kullanılan baget ve kalbi çevreleyen yuvarlak kesim pırlantalarla sevgiyi yüceltiyor. Aşk ve sevginin sembolü olan kalp figürünü pırlantalarla çevreleyerek sevgilinin güzelliklerine atıfta bulunan tasarım aşkın gücünü, sadeliğini ve değerini sembolize ediyor.

STORKS ailesi olarak tüm dünyaya üst standartlarda mücevher ürettiğini belirten STORKS Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güner; “Dünya ülkelerinde ürünlerimiz üstün kalitesi, özgün tasarımları ve rekabetçi fiyatlarıyla beğeni topluyor. Gerçekçi fiyatlarla aynı kalitedeki ürünlerimizi Türkiye’de de halkımıza en rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.” diye konuştu.

STORKS şubelerinde ve online mağazalarında satılan kolyeler 18 ayar altın, 0.14 karatlık baget ve 0.13 karat yuvarlak kesim pırlantadan oluşuyor.

STORKS hakkında:
Storks marka hikayesi 1971 yılında başladı. Üretimde ustalığa verilen önemle büyümeye emin adımlarla devam etti ve Türkiye takı sektöründe 82 satış noktası ile saygın ve güvenilir bir yer kazandı. Yıllar içerisinde müşterilerinin hayatlarında değerli ve derin izler bırakmayı başarmış bir marka oldu Storks… Müşterileri ile sadece ticari bir ilişki değil; duygusal değerler üzerine inşa edilmiş güçlü bağlar kurdu. Türkiye’nin ilk mücevher markası olan Storks, 2016 yılında pırlantalı mücevher ihracatında Türkiye birincisi On Mücevherat bünyesine katıldı. 1997’de başlayan Storks’un değerli marka serüveni, başlangıçta atılan temel değerlerle ve meslek aşkı ile sürdürülmektedir. STORKS Mücevher 2016 ve 2017 yıllarında Türkiye’nin en yüksek pırlantalı mücevher ihraç ederek ihracatın şampiyonu olmuştur.

Detaylı bilgi için www.storks.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.