The Ritz-Carlton, İstanbul Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak iki farklı konseptle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Aşk şarkları eşliğindeki başlayan akşam yemeği programı, dileyen misafirler için 80’ler konseptli özel bir parti ile devam edecek.

The Ritz-Carlton, İstanbul Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak iki farklı konseptle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Lüks otel zinciri, Atelier Real Food’da piyano eşliğinde çiftlere masal tadında romantik anlar sunacak, Blue Lounge’da ise 80’lerin efsane şarkıları ile eğlenceyi doyasıya yaşatacak.

Romantizmi doruklarda yaşamak isteyen çiftler, Atelier Real Food’da, Piyanist Petek Akçakaya’nın kalplere dokunan parçalarını dinleyerek muhteşem bir mönüden oluşan akşam yemeğinin tadına varabilecek. Özel dekore edilecek ve kırmızı güllerle bezenecek restoranda konuklara başlangıç olarak “ev yapımı marine edilmiş somoné, “lor peynirli pancar ravioli”, “yoğurt köpüğü / tütsülenmiş patlıcan” ve “ayva & zencefil sorbe” sunulacak. Ana yemekte “sous vide yöntemi ile pişirilmiş dana bonfile” ikram edilecek. Mönüde tatlı olarak ise “Kalbim Sende; çilek & beyaz çikolata mus” bulunacak. Atelier Real Food’da saat 20.00’den 23.30’a kadar canlı müziğin eşlik edeceği bu romantik akşam yemeğinin fiyatı kişi başı 275 TL.

80’lerin şarkılarıyla coşacaksınız

The Ritz Carlton, İstanbul’un Bleu Lounge’daki 80’ler konseptli Sevgililer Günü partisi, misafirlerine hem nostaljik hem de çılgın bir gece sunacak. Parti saat 21.00’de Dj Moophy & Percussion Show ile başlayacak, 80’li yılların dillerden düşmeyen, unutulmaz şarkıları çalınacak. Eşsiz bir atmosfere bürünecek ve konukları zamanda yolculuğa çıkaracak partide o yıllara özgü aksesuarlar da bulunacak. Geceye renk katacak dansçılar, keyifli performanslarının ardından workshop tadında bir sunum gerçekleştirerek dileyen çiftlere dans figürleri öğretecek. Muhteşem boğaz manzarasıyla büyülü bir atmosfere sahip olan Bleu Lounge’daki gecede çiftleri, özel olarak hazırlanacak kokteyller ve enfes aperatifler bekliyor olacak. Saat 01.00’e kadar sürecek partide The Ritz Carlton, İstanbul’un misafirlerine eşsiz sürprizleri olacak.

Muhteşem bir sabaha uyanmak isteyenlere özel paketler

The Ritz-Carlton, İstanbul, bu güzel gecenin sonunda konaklamak isteyen misafirlerine Love, Romance, Passion ve Diamond paketleriyle çok özel bir deneyimin kapılarını aralıyor:

Love paketini tercih eden misafirler Atelier Real Food’da 14 Şubat’a özel tariflerle hazırlanmış Sevgililer Günü akşam yemeğini boğaz manzarası eşliğinde deneyimlerken, geceyi yine kısmi boğaz manzaralı odada konaklayarak geçirebilir, Sevgililer Günü 80’ler partisine katılabilir ve 14.00’de kadar geç çıkış yapabilirler. Love konaklama paketi kişi başı 300 Euro.

Romance paketinde misafirler kısmi, boğaz manzaralı odada konaklama, Spa Soul’da 60 dakika imza masaj, şarap terapi, çikolata & meyve ikramı ile Sevgililer Günü 80’ler partisine katılarak keyifli bir gece geçirebilecekler. Otelden 14.00’e kadar çıkış yapabilecekler. Romance konaklama paketi ise kişi başı 300 Euro.

Passion paketini tercih eden misafirler ise Sevgililer günü 80’ler partisine giriş, kısmi, boğaz manzaralı odada konaklama, sabah Atelier Real Food’da kahvaltı, 60 dakika imza masaj, şarap terapi, çikolata & meyve ikramı ile saat 14’e kadar otelden çıkış yapabilecekler. Passion paketin fiyatı ise kişi başı 330 Euro.

Diamond konaklama paketinde ise çiftlere ömür boyu unutamayacakları bir 14 Şubat rüyası sunuluyor. Diamond paketinde misafirler lüks araçlarla bulundukları yerden aldırılıyor ve Ritz- Carlton Kral Dairesi’nde muhteşem bir deneyime hazırlanıyorlar. Dört aşamalı Sevgililer Günü akşam yemeği bir şişe şampanya ile taçlandırılıyor, ardından Spa Soul’da 90 dakika Hawaian lomi lomi çift masajı ve yarım saat jakuzi keyfi sunuluyor. Rüya gibi gecenin sabahında ise bir şişe şampanya eşliğinde süite muhteşem bir kahvaltı servisi yapılıyor. Misafirler için isme özel bornozlar hazırlanıyor ve bir sonraki rezervasyonda boğaz manzaralı odada bedelsiz konaklama fırsatı sunuluyor. Otelden 16.00’ya kadar çıkış yapılabilen pakette misafirler yine özel araçlarla evlerine bırakılıyor. Çok özel Diamond konaklama paketinin bedeli ise 6.250 Euro.