MUTFAKLARDA BİR İLK FAKİR’DEN TURKUAZ TARZI

“Fakir Turquoise Serisi” göz alıcı etkisiyle mutfaklara tarz getiriyor…

Renkli serileriyle küçük ev aletlerine tasarım ve estetik kazandıran Fakir Hausgeräte, 2018 yılına yine iddialı ve çok özel bir seri ile girdi. Fakir Hausgeräte, kendi özel renk pantonesiyle tasarladığı Turquoise serisiyle doğanın dinginliğini mutfaklara taşıyor.

Mavi ve yeşilin büyüleyici ahengiyle adını turkuaz taşından alan bu muhteşem renk, Fakir Hausgeräte’nin mutfak grubu ürünleriyle ilk kez mutfaklara geliyor. Tourquoise serisinde yer alan Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Lucca Blender Seti, Sierra El Mikseri, Dual Trex Doğrayıcı, River Çay Makinesi, Adell Su Isıtıcısı, Goldie Su Isıtıcısı, Gravis Tost Makinesi ve Rubra Ekmek Kızartma Makinesi kadınların mutfaktaki en büyük yardımcıları oluyor.

Keyifli lezzetlere imza atarken en büyük yardımcınız olacak Fakir Turquoise serisi, verdiği huzurlu enerjisiyle ferah ve pozitif bir mutfak ortamında yaratıcılığınızı artırıyor. Şık tasarımıyla doğanın bereketini evinize taşıyan turkuaz, her renk mutfağa kolaylıkla dekoratif uyum sağlıyor.

Elektrikli ev aletlerinin lider markası Fakir Hausgeräte, elektrikli süpürgelerden, kişisel bakım ürünlerine, mutfak grubu ürünlerden ütülere geniş ürün gamıyla nesillerdir hayatı kolaylaştırıyor.